به گزارش پایگاه خبری دورشهر قم به نقل از خبرگزاری فارس از قم، مسابقات فوتسال جام رمضان در قم از روز ۱۳ فروردین‌ماه آغاز شد و تیم‌های تکنوصنعت حمید، شهدای فراجا، دلسوختگان اهل‌بیت(ع) و یاران امین برندگان شب اول مسابقات مهیج جام رمضان بودند‌ و در مجموع در شب اول ۲۰ گل به ثمر رسید. […]

به گزارش پایگاه خبری دورشهر قم به نقل از خبرگزاری فارس از قم، مسابقات فوتسال جام رمضان در قم از روز ۱۳ فروردین‌ماه آغاز شد و تیم‌های تکنوصنعت حمید، شهدای فراجا، دلسوختگان اهل‌بیت(ع) و یاران امین برندگان شب اول مسابقات مهیج جام رمضان بودند‌ و در مجموع در شب اول ۲۰ گل به ثمر رسید.

در شب گذشته به عنوان شب دوم رقابت‌‌ها تیم صنعتی آرسین موفق شد با نتیجه ۴ بر صفر تیم ستارگان را شکست دهد و همچنین تیم یادبود حسن عبدی نیز توانست با نتیجه ۷ بر ۲ از سد تیم جوانان مرصاد عبور کند.

در دیدار سوم شب شوم از رقابت‌ها تیم حلوا ارده طحینه با تک گل محمدرضا سعادتمند تیم عمارت نیاوران را شکست داد و دربازی آخر تیم ری‌استور با نتیجه ۳ بر صفر مقابل تیم سید الشهدا(ع) به برتری رسید. در پایان شب دوم تیم‌ها موفق شدند ۱۷ گل را به ثمر برسانند.

امشب پانزدهم فروردین‌ماه، شب سوم مسابقات جام رمضان نیز با ۴ دیدار از ساعت ۲۱ در سالن شهید حیدریان دنبال خواهد شد.

پایان پیام/۷۸۰۳۰