– اخبار استانها – سرهنگ اصغر زارع در گفت وگو با خبرنگار تسنیم در کاشان، اظهار داشت: به منظور رفاه حال مسافران و روان سازی عبور و مرور در روز طبیعت تدابیری در این خصوص اتخاذ و تمهیداتی در نظر گرفته شده که از تمامی رانندگان می‌خواهیم همکاری لازم را با ماموران پلیس راه داشته […]

– اخبار استانها –

سرهنگ اصغر زارع در گفت وگو با خبرنگار تسنیم در کاشان، اظهار داشت: به منظور رفاه حال مسافران و روان سازی عبور و مرور در روز طبیعت تدابیری در این خصوص اتخاذ و تمهیداتی در نظر گرفته شده که از تمامی رانندگان می‌خواهیم همکاری لازم را با ماموران پلیس راه داشته باشند.

وی افزود: بر این اساس از ساعت هفت صبح روز ۱۳ فروردین ماه تا ساعت ۲۴ همان روز تردد تمامی وسایل نقلیه باری شامل تریلر، کامیون و کامیونت به غیر از حاملان مواد سوختی، بهداشتی و کالاهای اساسی و فاسد شدنی و خودروهای دارای مجوز در محور کاشان – قم و بالعکس ممنوع است.

رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان اصفهان گفت: با توجه به اینکه امروز و فردا بسیاری از مسافران و گردشگران به موطن خود باز می‌گردند و با حجم بالای تردد در این دو روز مواجه هستیم به همین جهت توصیه می‌کنیم که رانندگان حتماً زمان سفر خود را مدیریت کنند و زمان بازگشت به ساعات پایانی تعطیلات نوروز موکول نکنند.

زارع همچنین در توصیه به شهروندام گفت: از شهروندانی که در روز طبیعت به باغ‌ها و تفرجگاه‌های بیرون شهرها مراجعه می‌کنند هم توصیه می‌کنیم قوانین و مقررات رانندگی را در هنگام تردد رعایت کنند.

وی تاکید کرد: شهروندان از قرار دادن سبزه بر روی خودرو و یا انداختن آن به سطح آسفالت جاده و از پارک کردن خودرو و استراحت در حاشیه جاده خودداری کنند و همچنین توصیه می‌کنیم مراقب کودکان خردسال خود باشند و هنگام توقف در کنار جاده آن‌ها را به حال خود رها نکنند.