– اخبار استانها – به گزارش پایگاه خبری دورشهر قم به نقل از خبرگزاری تسنیم از قم، حجت‌الاسلام محمدحسن ذاکری، رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان ظهر امروز به مناسب تقارن بهار قرآن و طبیعت و ۱۲ فروردین و روز جمهوری اسلامی با سردار محمدرضا موحد فرمانده سپاه قم دیدار و گفت‌وگو کردند. سردار موحد […]

– اخبار استانها –

به گزارش پایگاه خبری دورشهر قم به نقل از خبرگزاری تسنیم از قم، حجت‌الاسلام محمدحسن ذاکری، رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان ظهر امروز به مناسب تقارن بهار قرآن و طبیعت و ۱۲ فروردین و روز جمهوری اسلامی با سردار محمدرضا موحد فرمانده سپاه قم دیدار و گفت‌وگو کردند.

سردار موحد در این جلسه با بیان اینکه هنر جمهوری اسلامی پای‌کار آوردن مردم در صحنه‌های مختلف است، گفت: جمهوری اسلامی یک نظام و نهاد کاملاً مردمی است و مردم قم همیشه در فتنه‌ها نشان دادند که پای‌کار انقلاب هستند.

وی ادامه داد: قم همیشه در فتنه‌ها سربلند بیرون آمده و با حضور به‌ موقع خود در صحنه توطئه‌های دشمنان را خنثی کردند.

فرمانده سپاه استان قم با اشاره به‌ ضرورت تقویت ارکان قدرت نظام اسلامی، تصریح کرد: هنر بسیج و مجموعه‌های مشابه در پای‌کار آوردن مردم در همه صحنه‌ها است.

موحد با تأکید بر استفاده حداکثری از ظرفیت بسیج در سال جاری، ادامه داد: همچنین لازم است تا از توان و ظرفیت مدیران محلات هم در برگزاری مناسبت‌های مختلف ملی و مذهبی استفاده شود.

وی در ادامه با اشاره به فرارسیدن روز جمهوری اسلامی و روز قدس، تأکید کرد: این دو مناسبت باید پرشورتر از همیشه گرامی داشته شده و موردتوجه قرار بگیرد؛ با اتفاقات و گرفتاری‌هایی که دامن‌گیر صهیونیست‌ها شده امروز خود آن‌ها پیش‌بینی می‌کنند که زودتر از ۲۵ سالی که رهبر معظم انقلاب بیان کرده بود، شاهد فروپاشی خود خواهند بود.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان قم در این جلسه با قدردانی از ابتکارات و خلاقیت مجموع بسیج در طول برگزاری برنامه‌های دهه فجر، اظهار داشت: مردمی شدن ایام‌الله‌ها و تقویت حضور عناصر مردمی، هدف اصلی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی و حمایت از خلاقیت و نوآوری‌ها است.

ذاکری با تأکید بر ضرورت استمرار و تقویت همکاری و همراهی بسیج و سپاه، ادامه داد:  مرکز آفرینش‌های هنری سپاه استان قم با تولیدات فاخر خود، سبب انعکاس بیشتر اقدامات و فعالیت‌های استان قم در برگزاری برنامه‌های دهه فجر شد.

به گزارش پایگاه خبری دورشهر قم به نقل از تسنیم، در این جلسه از سردار موحد، فرمانده سپاه امام علی بن ابی‌طالب(ع) به‌عنوان رئیس برتر کمیته‌های برگزاری ایام‌الله دهه فجر و کمیته بسیج ایام‌الله دهه فجر و سرهنگ هادی بادینلو به‌عنوان دبیر برتر ایام‌الله دهه فجر در استان قم تقدیر شدند.