حجت‌الاسلام‌والمسلمین سیداحمد طباطبایی‌نژاد امروز در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی فارس در قم، طی سخنانی اظهار کرد: مسئله‌ای که در خصوص ورزش برای شهرداری‌ها مصوب شده بحث ورود به ورزش همگانی است، گاهی اوقات در خصوص اینکه شهرداری می‌تواند در ورزش قهرمانی تیم‌داری کند اختلاف نظرهایی وجود دارد. وی افزود: در جلساتی که با سایر شهرداری‌ها […]

حجت‌الاسلام‌والمسلمین سیداحمد طباطبایی‌نژاد امروز در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی فارس در قم، طی سخنانی اظهار کرد: مسئله‌ای که در خصوص ورزش برای شهرداری‌ها مصوب شده بحث ورود به ورزش همگانی است، گاهی اوقات در خصوص اینکه شهرداری می‌تواند در ورزش قهرمانی تیم‌داری کند اختلاف نظرهایی وجود دارد.

وی افزود: در جلساتی که با سایر شهرداری‌ها داریم آن دسته از  افرادی که وارد ورزش قهرمانی شده‌اند پشیمان هستند، زیرا ورزش قهرمانی هزینه سرسام‌آوری دارد و تمرکز بودجه به این بخش اختصاص داده می‌شود. ما سعی می‌کنیم بیشتر روی بحث ورزش همگانی تمرکز کنیم تا جامعه با نشاط و سالمی داشته باشیم؛ بدین جهت معتقدیم که ورزش قهرمانی را باید از عمق جامعه پیگیری کرد.

سرپرست سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری قم در ادامه خاطرنشان کرد: البته لازم می‌دانم این را بگویم در این چند سال اخیر شهرداری قم تا آن‌جایی که توانسته از بحث ورزش و ورزشکاران حمایت کرده، برای مثال شهرداری قم حدود ۱۰ سال پیش تنها یک سالن ورزشی داشت اما در این سال‌ها این آمار به ۸ مجموعه ورزشی افزایش یافته است.

طباطبایی‌نژاد در پایان عنوان کرد:  نگاه شهرداری قم به ورزش عمومی هم مثبت است، برای مثال در بحث مسابقات «جام رمضان» شهردار محترم تاکید داشتند که این رقابت‌ها به خوبی و با کیفیت بالا برگزار شود، ورزش عمومی برای مجموعه شهرداری بسیار حائز اهمیت است زیرا معتقد هستیم ورزش قهرمانی زمانی شکل خوبی به خود می‌گیرد که زیرساخت‌ها و شرایط در بحث ورزش همگانی فراهم باشد.

پایان پیام/۷۸۰۳۰