به گزارش پایگاه خبری دورشهر قم به نقل از خبرنگار مهر، حجت الاسلام والمسلمین سید محمد سعیدی ظهر چهارشنبه در دیدار مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) قم اظهار داشت: ماه مبارک رمضان، ماه بسیار بزرگی است که این ماه را باید جشن گرفت و لباس نو به تن کرد. آیت الله سعیدی با اشاره […]

به گزارش پایگاه خبری دورشهر قم به نقل از خبرنگار مهر، حجت الاسلام والمسلمین سید محمد سعیدی ظهر چهارشنبه در دیدار مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) قم اظهار داشت: ماه مبارک رمضان، ماه بسیار بزرگی است که این ماه را باید جشن گرفت و لباس نو به تن کرد.

آیت الله سعیدی با اشاره به اقدامات کمیته امداد در دستگیری از نیازمندان اظهار داشت: کمیته امداد باید برای کمک به نیازمندان نقش معرفی کننده را داشته باشد و خیرین خودشان بتوانند کمک های خود را به افراد نیازمند داشته باشند.

امام جمعه قم بیان داشت: کمک کردن افراد به یکدیگر برکات بسیاری دارد و موجب افزایش محبت در میان آحاد جامعه می شود.

وی با بیان اینکه مردم ما شکرگزار نعمت های الهی هستند افزود: در ایام شیوع کرونا و مشکلات اقتصادی مردم نودوستی خود را به نمایش گذاشتند.

تولیت حرم مطهر حضرت معصومه (س) عنوان داشت: مردم می دانند که شرایط اقتصادی مناسب نیست و نیازمندان شرایط خوبی ندارند و به همین دلیل کمک هایشان را بیشتر کرده اند و این امر بسیار ارزشمند است.