به گزارش پایگاه خبری دورشهر قم به نقل از خبرنگار مهر، سردار سید محمود میرفیضی ظهر دوشنبه در گفتگو با خبرنگاران اظهار داشت: بیشترین تصادفاتی که در ایام نوروز امسال در محورهای استان قم رخ داده است در ساعت‌های بین ۱۴ تا ۲۰ بوده است. فرمانده انتظامی استان قم بیان داشت: اکنون شاهد بازگشت برخی […]

به گزارش پایگاه خبری دورشهر قم به نقل از خبرنگار مهر، سردار سید محمود میرفیضی ظهر دوشنبه در گفتگو با خبرنگاران اظهار داشت: بیشترین تصادفاتی که در ایام نوروز امسال در محورهای استان قم رخ داده است در ساعت‌های بین ۱۴ تا ۲۰ بوده است.

فرمانده انتظامی استان قم بیان داشت: اکنون شاهد بازگشت برخی از مسافران نوروزی هستیم و همزمان موج دوم سفرهای نوروزی در حال انجام است که از شهروندان قمی و سایر هموطنان درخواست می‌شود تا زمان سفر خود را مدیریت کنند.

سردار میرفیضی ادامه داد: خواب آلودگی و خستگی رانندگان از جمله علل اصلی بروز سوانح جاده‌ای است که از رانندگان درخواست می‌شود که در زمان خستگی از انجام رانندگی در جاده‌ها خودداری کنند چرا که در این وضعیت احتمال بروز حادثه بسیار بالا است.

وی با اشاره به فعالیت شبانه روزی عوامل انتظامی استان قم بیان داشت: در طرح نوروزی گشت زنی‌های هدفمندی صورت می‌گیرد که این امر موجب کاهش جرایم شده است.

فرمانده انتظامی استان قم همچنین با اشاره به افزایش کشفیات بیان داشت: طی این مدت شاهد افزایش کشفیات در حوزه‌های سرقت از اماکن خصوصی و دولتی با ۶۲ درصد، موتورسیکلت با ۱۷ درصد و قطعات خودرو با ۲۵ درصد نسبت به مدت مشابه سال گذشته هستیم.