به گزارش پایگاه خبری دورشهر قم به نقل از خبرنگار مهر، عزت الله بهزادی نیا ظهر پنجشنبه در گفتگو با خبرنگاران اظهار داشت: حوالی ساعت ۱۱ صبح روز پنجشنبه ۳ فروردین ماه، ۲ دستگاه پراید و یک دستگاه خودروی ۲۰۶ در کیلومتر ۴۰ اتوبان قم-تهران با یکدیگر برخورد و تصادف کردند. سرپرست مرکز مدیریت حوادث […]

به گزارش پایگاه خبری دورشهر قم به نقل از خبرنگار مهر، عزت الله بهزادی نیا ظهر پنجشنبه در گفتگو با خبرنگاران اظهار داشت: حوالی ساعت ۱۱ صبح روز پنجشنبه ۳ فروردین ماه، ۲ دستگاه پراید و یک دستگاه خودروی ۲۰۶ در کیلومتر ۴۰ اتوبان قم-تهران با یکدیگر برخورد و تصادف کردند.

سرپرست مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان قم بیان داشت: در این سانحه خانم ۶۰ ساله جان خود را از دست داد و تعداد ۱۲ نفر از سرنشینان این خودروها نیز دچار مصدومیت شدند.

بهزادی نیا گفت: تعداد ۹ نفر از مصدومان این حادثه با آمبولانس و ۴ مصدوم نیز با بالگرد اورژانس هوایی به بیمارستان منتقل شدند که متأسفانه حال دو مصدوم نیز مناسب گزارش نشده است.

وی ادامه داد: حادثه تصادف دیگری نیز همزمان با این سانحه در کیلومتر ۵۰ اتوبان قم- تهران بین یک دستگاه اتوبوس و دو دستگاه پراید رخ داد.

سرپرست مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان قم گفت: در این سانحه رانندگی نیز تعداد ۶ نفر از سرنشینان دچار مصدومیت شدند که به مراکز درمانی انتقال یافتند.