به گزارش پایگاه خبری دورشهر قم به نقل از خبرنگار مهر، ابوالقاسم مقیمی ظهر پنجشنبه در گفتگو با خبرنگاران اظهار داشت: همزمان با فرا رسیدن ماه مبارک رمضان برنامه جز خوانی قرآن کریم همانند سال‌های گذشته در برخی بوستان‌های قم برگزار می‌شود. مقیمی بیان داشت: کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد، سازمان فرهنگی هنری شهرداری، اداره […]

به گزارش پایگاه خبری دورشهر قم به نقل از خبرنگار مهر، ابوالقاسم مقیمی ظهر پنجشنبه در گفتگو با خبرنگاران اظهار داشت: همزمان با فرا رسیدن ماه مبارک رمضان برنامه جز خوانی قرآن کریم همانند سال‌های گذشته در برخی بوستان‌های قم برگزار می‌شود.

مقیمی بیان داشت: کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد، سازمان فرهنگی هنری شهرداری، اداره کل اوقاف و امور خیریه، سازمان تبلیغات اسلامی و همچنین مؤسسات فرهنگی و هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم و مجموعه بسیج برنامه‌های خوبی را پس از افطار در بوستان‌های منتخب قم تدارک دیده و اجرا می‌کنند.

وی بیان داشت: در راستای دستگیری از محرومین و خانواده‌های کم برخوردار گروه‌های جهادی و مردمی با همراهی خیرین و هیئت‌های مذهبی، ضیافت‌های افطاری را برای این دسته از اقشار در استان قم فراهم می‌کنند.

معاون اجتماعی فرهنگی و زیارت استانداری قم بیان داشت: مجموعه استان قم نیز اقداماتی در راستای تأمین بسته‌های معیشتی انجام می‌دهد.

مقیمی عنوان داشت: قرارگاه فرهنگی ۱۹ دی استان قم نیز با همراهی دستگاه‌های فرهنگی فعالیت‌هایی در حوزه حجاب و عفاف و همچنین رعایت شئونات حضور در شهر مقدس قم و حفظ حرمت ماه مبارک رمضان برنامه ریزی و اجرا می‌کند.