به گزارش پایگاه خبری دورشهر قم به نقل از خبرنگار مهر، سید محمد تقی شاهچراغی استاندار قم عصر چهارشنبه از مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان قم بازدید و از تلاش‌های کارکنان اورژانس ۱۱۵ قم قدردانی کرد. استاندار قم در این بازدید ابراز داشت: در ایام نوروز امسال شاهد افزایش ترددها در محورهای استان […]

به گزارش پایگاه خبری دورشهر قم به نقل از خبرنگار مهر، سید محمد تقی شاهچراغی استاندار قم عصر چهارشنبه از مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان قم بازدید و از تلاش‌های کارکنان اورژانس ۱۱۵ قم قدردانی کرد.

استاندار قم در این بازدید ابراز داشت: در ایام نوروز امسال شاهد افزایش ترددها در محورهای استان قم بودیم.

شاهچراغی گفت: علارغم افزایش سفرهای نوروزی، بخش‌های امدادی، انتظامی و خدماتی در راه‌های استان در حالت آماده باش هستند و حضور پررنگ و منظمی در محورهای استان دارند که این رویه تا پایان تعطیلات نوروزی در قم می‌بایست ادامه یابد.

استاندار قم بیان داشت: امیدواریم تا پایان تعطیلات نوروزی هموطنان و شهروندان قمی با رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی و همچنین همراهی با عوامل انتظامی و امدادی کمترین حوادث را شاهد باشیم.

در این بازدید مهدی مصری رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم نیز حضور داشت که گزارشی از اقدامات صورت گرفته در طرح نوروزی اورژانس ۱۱۵ قم ارائه کرد.