به گزارش پایگاه خبری دورشهر قم به نقل از خبرنگار مهر، محسن اروجی بعد از ظهر دوشنبه در گفتگو با خبرنگاران اظهار داشت: بر اساس پیش بینی‌های هواشناسی از اواخر عصر روز دوشنبه تا عصر روز چهارشنبه هفته جاری شاهد بارش باران، رگبار و رعد و برق و در برخی از مناطق بارش تگرگ همراه […]

به گزارش پایگاه خبری دورشهر قم به نقل از خبرنگار مهر، محسن اروجی بعد از ظهر دوشنبه در گفتگو با خبرنگاران اظهار داشت: بر اساس پیش بینی‌های هواشناسی از اواخر عصر روز دوشنبه تا عصر روز چهارشنبه هفته جاری شاهد بارش باران، رگبار و رعد و برق و در برخی از مناطق بارش تگرگ همراه با بعد و برق و باد شدید در استان قم خواهیم بود.

وی ابراز داشت: از شهروندان قمی و همچنین زائران و مسافران درخواست می‌شود از تردد در کنار حاشیه رودخانه‌های استان قم خودداری کنند.

مدیر کل مدیریت بحران استانداری قم گفت: هواشناسی استان قم هشدار سطح نارنجی اعلام کرده است.

اروجی بیان داشت: شرایط بارندگی موجب لغزش جاده‌ها و همچنین کاهش دید افقی رانندگان خواهد شد که می‌بایست احتیاط لازم و توجه به رعایت فاصله طولی را مد نظر قرار دهند.

وی گفت: با توجه به آغاز سفرهای نوروزی از شهروندان قمی و دیگر مسافران می‌خواهیم در محورهای که بارندگی گزارش شده و جاده لغزنده است از تردد تا مساعد شدن شرایط جوی خودداری کنند.