به گزارش پایگاه خبری دورشهر قم به نقل از خبرگزاری فارس از قم، آیت الله سید محمد سعیدی در حاشیه افتتاح و بازدید از مجموعه نمایشگاه‌های نوروزی «بهار در بهار» واقع در صحن پیامبر اعظم(ص) حرم مطهر بانوی کرامت گفت: یکی از ویژگی‌های بسیار خوب این نمایشگاه مشارکتی بودن این نمایشگاه است که تعدادی از […]

به گزارش پایگاه خبری دورشهر قم به نقل از خبرگزاری فارس از قم، آیت الله سید محمد سعیدی در حاشیه افتتاح و بازدید از مجموعه نمایشگاه‌های نوروزی «بهار در بهار» واقع در صحن پیامبر اعظم(ص) حرم مطهر بانوی کرامت گفت: یکی از ویژگی‌های بسیار خوب این نمایشگاه مشارکتی بودن این نمایشگاه است که تعدادی از دستگاه‌های استان با همکاری آستان مقدس حضرت فاطمه معصومه(س) در برپایی آن ایفای نقش داشته‌اند.

امام جمعه قم تاکید کرد: حجم بالای اقدامات انجام شده، با برکت بودن، تنوع آثار و مشارکت داشتن دست‌های با برکت خیرین و دستگاه‌های مسئول، یک نمایشگاه خوبی را برای زائرین محترم و مراجعین فراهم نموده است.

پایگاه خبری دورشهر قم

وی خاطرنشان کرد: این نمایشگاه بسیار دیدنی، جذاب و آموزنده است در حالی‌که بعضی از نمایشگاه‌ها فقط جنبه بصری دارند اما این نمایشگاه جنبه تربیتی دارد.

تولیت حرم بانوی کرامت یادآور شد: در این نمایشگاه، مسائل نظام و محورهای مد نظر رهبری به خوبی مطرح شده که بسیار ارزشمند است و لازم است اینگونه نمایشگاه‌ها در شکل‌های مختلف ادامه داشته باشد.

پایگاه خبری دورشهر قم

خاطرنشان می‌شود، در برپایی این نمایشگاه مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه خواهران، سازمان فرهنگی هنری شهرداری قم، اداره‌کل اوقاف و امور خیریه استان قم، دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم، روابط عمومی شهرداری قم و اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم مشارکت دارند.

پایگاه خبری دورشهر قم

 

پایان پیام/۷۸۰۲۳