به گزارش پایگاه خبری دورشهر قم به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی اداره‌کل زندان‌های استان قم، حجت‌الاسلام علی مظفری رئیس کل دادگستری استان قم همراه با حجت‌الاسلام حسن غریب دادستان قم و جمعی دیگر از مسئولان قضایی، از فضاهای عمرانی و درحال ساخت زندان‌های قم بازدید کردند. در این بازدید ۵ […]

به گزارش پایگاه خبری دورشهر قم به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی اداره‌کل زندان‌های استان قم، حجت‌الاسلام علی مظفری رئیس کل دادگستری استان قم همراه با حجت‌الاسلام حسن غریب دادستان قم و جمعی دیگر از مسئولان قضایی، از فضاهای عمرانی و درحال ساخت زندان‌های قم بازدید کردند.

در این بازدید ۵ ساعته که در آخرین روزهای سال ۱۴۰۱ انجام شد، مسئولان قضایی استان قم با زندانیان نیز دیدار و ضمن تبریک سال جدید، پیشاپیش حلول ماه مبارک رمضان را نیز تبریک گفته و همراه با علی اصغر رنجبر مدیرکل زندان‌های استان قم به درخواست‌های زندانیان رسیدگی کردند.

خاطرنشان می‌شود، رئیس کل دادگستری قم همراه با دادستان و معاونین وی از بازداشتگاه، زندان مرکزی، اردوگاه حرفه آموزی و کاردرمانی بازدید کردند و ساعتی را نیز در کارگاه اشتغال اندرزگاه نسوان گذراندند و با زندانیان این اندرزگاه به گفت‌وگو پرداخته و به مشکلات آنان نیز رسیدگی کردند.

پایان پیام/۷۸۰۲۳