به گزارش پایگاه خبری دورشهر قم ، احمد وحیدی عصر یکشنبه به استان قم سفر کرد و از طرح ملی خدمات نوروزی جمعیت هلال احمر استان قم بازدید و در جریان آخرین اقدامات صورت گرفته قرار گرفت. وزیر کشور در این بازدید از تلاش‌های امدادگران و نجاتگران جمعیت هلال احمر استان قم که در محل […]

به گزارش پایگاه خبری دورشهر قم ، احمد وحیدی عصر یکشنبه به استان قم سفر کرد و از طرح ملی خدمات نوروزی جمعیت هلال احمر استان قم بازدید و در جریان آخرین اقدامات صورت گرفته قرار گرفت.

وزیر کشور در این بازدید از تلاش‌های امدادگران و نجاتگران جمعیت هلال احمر استان قم که در محل عوارضی قم – تهران مستقر هستند تقدیر کرد.

وحیدی بیان داشت: یکی از دستگاه‌های خدمت رسان و امدادگر در کشور که در همه حال آماده خدمت رسانی به آحاد مردم است جمعیت هلال احمر می‌باشد.

وی افزود: خدمات نوروزی جمعیت هلال احمر هر ساله اجرایی می‌شود و هلال احمر با سایر دستگاه‌های خدمات رسان و امدادگر تعامل و همکاری خوبی دارد.

سردار کمال هادیانفررئیس پلیس راهور فراجا، احمد حاجی زاده معاون سیاسی استاندار قم و ابوالقاسم مقیمی معاون اجتماعی فرهنگی و زیارت استاندار قم نیز وزیر کشور را در این بازدید همراهی کرد.