حجت الاسلام محمدباقر مشکاتی در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به برنامه‌های موزه حرم مطهر حضرت معصوه (س) در ایام نوروز ۱۴۰۲ و ماه مبارک رمضان اظهار داشت: فعالیت موزه فاطمی برای رفاه حال زائران به مدت ۲ ساعت افزایش می‌یابد و از ساعت ۸ صبح تا ساعت ۱۸ عصر میزبان علاقمندان خواهد بود. […]

حجت الاسلام محمدباقر مشکاتی در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به برنامه‌های موزه حرم مطهر حضرت معصوه (س) در ایام نوروز ۱۴۰۲ و ماه مبارک رمضان اظهار داشت: فعالیت موزه فاطمی برای رفاه حال زائران به مدت ۲ ساعت افزایش می‌یابد و از ساعت ۸ صبح تا ساعت ۱۸ عصر میزبان علاقمندان خواهد بود.

رئیس اداره موزه فاطمی گفت: نمایشگاه فصلی «بهار قرآن و عترت» با ارائه آثار قرآنی موزه فاطمی در صحن پیامبر اعظم (ص) برپا می‌شود.

وی ادامه داد: ارائه خدمات عکس یادگاری در موزه فاطمی، چیدمان سفره هفت سین موزه‌ای و صحنه‌های جالب در گنجینه‌های موزه چیدمان، روایتگری چیدمان جدید و محتواگری موزه فاطمی برای گروه‌های ایرانی و گردشگران غیر ایرانی با گفتمان مناسبتی از جمله برنامه‌های موزه فاطمی است.

حجت الاسلام مشکات اضافه کرد: برگزاری مسابقه «هفت سین موزه ای» ویژه بازدید کنندگان حضوری موزه فاطمی با اهدای جوایز و متبرکات فاطمی، رونمایی از قرآن‌ها و آثار قرآنی نفیس موجود در موزه فاطمی در ماه مبارک رمضان و ارائه بلیط رایگان یا کارت تخفیف ویژه جهت بازدید از موزه فاطمی به قاریان و حافظان قرآن کریم و شرکت کنندگان در آئین‌های جمع خوانی قرآن بارگاه فاطمی در ماه رمضان از دیگر برنامه‌های موزه فاطمی در ایام ماه مبارک رمضان خواهد بود.