هادی مؤمنی نسب در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: توزیع ۳۰۰ تُن میوه شب عید شامل ۲۰۰ تُن پرتقال و ۱۰۰ تُن سیب از روز جمعه ۲۶ اسفندماه در استان قم آغاز شده و شهروندان قمی می‌توانند میوه‌های سیب و پرتقال را به قیمت تنظیم بازار خریداری کنند. مدیر توسعه بازرگانی سازمان جهاد کشاورزی […]

هادی مؤمنی نسب در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: توزیع ۳۰۰ تُن میوه شب عید شامل ۲۰۰ تُن پرتقال و ۱۰۰ تُن سیب از روز جمعه ۲۶ اسفندماه در استان قم آغاز شده و شهروندان قمی می‌توانند میوه‌های سیب و پرتقال را به قیمت تنظیم بازار خریداری کنند.

مدیر توسعه بازرگانی سازمان جهاد کشاورزی قم با اعلام قیمت‌های میوه‌های نوروزی در قم بیان داشت: سیب قرمز استخوانی ممتاز هر کیلوگرم به مبلغ ۲۷,۰۰۰ تومان و پرتقال هر کیلوگرم به مبلغ ۱۷,۰۰۰ تومان در غرفه‌های تنظیم بازار میوه قم به فروش می‌رسد.

مؤمنی نسب عنوان داشت: پیش‌بینی‌های لازم برای تأمین میوه شب عید در قم صورت گرفته و امید است در تأمین و تدارک محصولات مورد نیاز مردم در بازار شب عید و ماه مبارک رمضان مشکلی نداشته باشیم.

وی با بیان اینکه نظارت بر توزیع کالاهای اساسی و میوه شب عید به صورت جدی صورت می‌گیرد ابراز داشت: شهروندان قمی در صورت مشاهده هرگونه تخلف از جمله گران فروشی به صورت شبانه روزی می‌توانند با شماره‌های ثابت ۰۲۵۳۶۷۰۱۸۲۱ و شماره‌های همراه ۰۹۹۰۷۶۷۳۱۴۰ و همچنین شماره ۰۹۳۷۲۷۷۳۸۴۸ تماس برقرار کنند.

آدرس غرفه‌های تنظیم بازار میوه شب عید قم نیز به شرح زیر است:

میدان رسالت ورودی خیابان بسیج
بلوار ۱۵ خرداد روبروی حسنیه شهدا
خیابان هنرستان نبش میدان بسیج
خیابان ۱۹ دی ابتدای خیابان شهید بیطرفان
بلوار جمهوری مقابل بیمارستان ولی عصر (عج) بعد از دور برگردان داخل
بلوار شهید کریمی ابتدای ۲۰ متری شهید کریمی
ابتدای صفاشهر
میدان ولی عصر بلوار شهید کبیری نبش کوی ۱۵
بلوار کارگر نبش خیابان سلامت
میدان نبوت
پردیسان جنب فروشگاه همشهری
خیابان هفت تیر نرسیده به تقاطع کیوانفر روبروی نوفام
خیابان جوادالائمه (ع) تقاطع پاسداران